Si da, in ciuda divergentelor in opinii, pe 10 iulie ma voi duce sa-l vad pe domnu' Bon Jovi. In fond, e genu de singer care poate fi ascultat oricand, cu succes, cu sonorul la minim! ;)
Ma duc la cainii mei!
Cand era nenea Nae in putere, imi facea cu ochiul sa stau linistita, ca nu se apropie nimeni de gradina. Si nimeni nu-ndraznea sa taie o...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu