iulie 02, 2011

10 iulie - BON JOVI





Si da, in ciuda divergentelor in opinii, pe 10 iulie ma voi duce sa-l vad pe domnu' Bon Jovi. In fond, e genu de singer care poate fi ascultat oricand, cu succes, cu sonorul la minim! ;)

Ma duc la cainii mei!

Niciun comentariu:

Privirea lui nenea Nae

Cand era nenea Nae in putere, imi facea cu ochiul sa stau linistita, ca nu se apropie nimeni de gradina. Si nimeni nu-ndraznea sa taie o...