Despre viață, cu bune și rele...
alege dracula 3some :))
Dracula 3 e codata...:(
Numai la prostii te gandesti... E codat oricum ,accesss denied
:)) eu, prostii?
neah...
Trimiteți un comentariu
Cand era nenea Nae in putere, imi facea cu ochiul sa stau linistita, ca nu se apropie nimeni de gradina. Si nimeni nu-ndraznea sa taie o...
5 comentarii:
alege dracula 3some :))
Dracula 3 e codata...:(
Numai la prostii te gandesti... E codat oricum ,accesss denied
:)) eu, prostii?
neah...
Trimiteți un comentariu