Despre viață, cu bune și rele...
Ie, impune respect. :))
Pai??:))
Trimiteți un comentariu
Cand era nenea Nae in putere, imi facea cu ochiul sa stau linistita, ca nu se apropie nimeni de gradina. Si nimeni nu-ndraznea sa taie o...
2 comentarii:
Ie, impune respect. :))
Pai??:))
Trimiteți un comentariu